DISKUSE - RADY

Poraďte se a podělte o zkušenosti s vibrátory.

We Vibe 2

Oblíbená klasika za výbornou cenu.

We Vibe 3

Horká novinka, která se stala hitem tohoto roku.

Fun Factory Delight

Dvojitý vibrátory, který kopíruje křivky těla.

Vibrátor a já

sajunka

Vibrátor a já

Ahoj, chtěla bych si pořídit vibrátor a ještě mi nebylo 15 let, co mám dělat. Když mi ho neprodají, jak se mám uspokojit. Nic z již napsaných metod na mě nezabírá.

Janča

Janča

Ahoj, pokud objednáváš zboží přes internet, tak se na tvůj věk neptají ani ho nikde neuvádíš. U tebe ale bude problém s občankou - bez ní ti nevydají na poště balík a kamenný obchod nepřichází kvůli věku v úvahu. Což ti vůbec nezávidím. Na bratra nebo sestru by to nešlo? Objednáš balík na její jméno. Oni ti pošlou neoznačený balík (nikdo nebude vědět co je uvnitř). Sestře řekneš, že sis objednala z internetu mikinu, tričko nebo DVD a poprosíš ji ať to vyzvedne. To by šlo, ne? Nic jiného mě nenapadá.

alex

alex

chtela sem se zeptat ja se uspokojim jedine pres kliptoris nikdy sem nemela normalni orgasmus musim predstirat pritelovi

Quickie

Quickie

Tak potom vibrátor na klitoris? :)

Anonymní

Anonymní

Vždy taková kategorie tady už je. Proč se nepodíváš přímo na vibrátory na poštěváček na http://www.nejlevnejsivibratory.cz/vibratory-na-klitoris/. jestli chceš poradit, tak se podívej na Sqweel jazýčky + Massager zaručený orgasmus. To jsou dva nejlepší robertky, se kterými se udělá každá žena... .

alex

alex

Díkes.

Petr

Petr

Ahojky pokud by nějaká žena či dívka chtěla nový vibrátor zdarma tak mi napište na ozzyman@email.cz a určitě se domluvíme.

Poslat odpověď (bez registrace)

Vaše jméno

Text příspěvku