DISKUSE - RADY

Poraďte se a podělte o zkušenosti s vibrátory.

We Vibe 2

Oblíbená klasika za výbornou cenu.

We Vibe 3

Horká novinka, která se stala hitem tohoto roku.

Fun Factory Delight

Dvojitý vibrátory, který kopíruje křivky těla.

Vibrátor bod G - Jak na něj?

anonymka

Vibrátor bod G - Jak na něj?

Máte zkušenosti s bodem G a orgasmem? Mimochodem, existuje vůbec ženský bod G?!

marcel

marcel

Každý chlap má bod G. U žen to záleží případ od případu, některá má, některá ne.

Lucie

Lucie

marcel: S tím nemůžu souhlasit!

Každá žena má bod, jen některým se ho nepodaří najít. Je totiž trošku "z ruky". Normálním rovným vibrátor se velmi těžce stimuluje.

Nachází se pár centimetrů ve vagíně. Směrem nahoru (k bříšku). Pokud jej chceš nahmatat a stimulovat prsty, stačí je "strčit dovnitř" a ohnout směrem nahoru. Problém klasických vibrátorů je, že jsou rovné - úplně ideálně se k němu nedostanou.

Pro stimulaci bodu G bych tedy doporučila nějaký se zahnutou špičkou - například http://www.ruzovyslon.cz/vibratory/vibrator-kaktus-20-3-cm/.

xvibratory.cz

xvibratory.cz

Na bod G je skvělý Fun Factory Delight. Podívej se, jak má dobře tvarovanou hlavičku. Dalším řešením je We Vibe II (pokud si ho můžeš dovolit - jde o luxusnější vibrátor se spoustou dalších vlastností a funkcí).

Mimi

Mimi

Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že určitě každá žena má bod G. Jen hledat a zkoumat! :)

Betty

Betty

na masírování bodu G jsou nejlepší vibrátory z kategorie http://www.nejlevnejsivibratory.cz/vibratory-pro-zeny/, ale musíte si dávat pozor na to, aby měly správný tvar. jde o to, že jejich zakončení (jejich špička) musí být ohnutá směrem nahoru. protože bod g je schovaný jakoby v podbřišku. takže pokud vidíš, že je ten umělý penis ohnutý stejným způsobem, jako mužský penis (mírně zahnutý nahoru), tak je perfektní pro stimulaci bodu G. pokud je ale úplně rovný a nemá ani rozšířenou špičku (třeba ve formě žaludu), tak to dobré není! takový robertek je potom určený jen na poštěváček a maximálně dráždění uvnitř vagíny, ale ne na dosahovaní orgasmů přes bod G

To je jedno

To je jedno

Můžete mi prosím někdo napsat, jak mám najít bod G? Zkoušela jsem si tam strkat prsty, ale nemůžu ho nahmatat.

Betty

Betty

přesně jak jsem psala, je umístěn jakoby nahoře - tj. pokud si tam zasuneš prsty (doporučuji 2), tak se poté musíš ohnout směrem nahoru k břichu, jedině tak můžeš na bod G dosáhnout, chápeš? a přesně ten bod cítit nebudeš, budeš cítit jen tu oblast, bude taková tvrdší, a pokud na ni použiješ vibrátor (některý z těch, které jsem doporučovala), tak by jsi měla velmi snadno dosáhnout silných orgasmů! není v tom žádná věda, každá holka toho může dosáhnout

Aorbireelt

Aorbireelt

This condition is very tied to the reproductive system and could have several causes including a result of injury or abnormal the circulation of blood in the testicles. Once you discover the very best natural treatments, you'll be able to again have full control over your sexual pleasures.

Poslat odpověď (bez registrace)

Vaše jméno

Text příspěvku