DISKUSE - RADY

Poraďte se a podělte o zkušenosti s vibrátory.

We Vibe 2

Oblíbená klasika za výbornou cenu.

We Vibe 3

Horká novinka, která se stala hitem tohoto roku.

Fun Factory Delight

Dvojitý vibrátory, který kopíruje křivky těla.

Vibrátory pro ženy levně

Micka

Vibrátory pro ženy levně

Ahoj, chci si koupit vibrátor, ale moc se v tom nevyznám. Hlavně bych to chtěla levně, protože nemám na rozhazování. Děkuji za rady

Marťa

Marťa

Pokud nemáš na rozhazování, tak bych ti naopak doporučila koupit něco z prostřední kategorie cen. Okolo 500 až 700 Kč seženeš fakt dobrý vibrátor, který se ti nepokazí a bude naprosto luxusní. Třeba měkký silikon na povrchu a tak. Žádný plast. Mám s tím jen nej zkušenosti.

Dana H.

Dana H.

Za mě hlas pro normální vibrátor. Ty nejlevnější opravdu moc kvalitou nezaujmou. Jak říká Marťa, nad pětistovku je skoro každý dobrou volbou. ;) K výběru - je to hodně individuální, težko ti poradit. Vybírej srdíčkem. :)

Marťa

Marťa

Nechej si tady zobrazit vibrátory od nejlevnějšího.

http://www.ruzovyslon.cz/vibratory/

Určitě vybereš. Marťa

Micka

Micka

Děkuji všem za odpovědi.

Arinka

Arinka

Ahojky, v tom sexshopu Ruzový slon, jak už je zde vložen odkaz z předešlého komentáře mají teď v akci vibrátorek LadyFinger pouze za 39,-Kč! Za takovouhle cenu je vibrátor úžasný!!! Lehce zajede do vagíny a dobře vibruje:-) Zkus to!

Alena

Alena

Za 39Kč? Výborná cena, akorát poštovné asi bude vyšší než objednávka... . Ale stejně budu muset brzo doplnit vybavení ložnice, tak si vibrátor přihodím do objednávky jako takový bonus. Díky!

Poslat odpověď

Vaše jméno

Text příspěvku